BOSCH BUZDOLABı AYARLARı FUNDAMENTALS EXPLAINED

bosch buzdolabı ayarları Fundamentals Explained

bosch buzdolabı ayarları Fundamentals Explained

Blog Article

Arçelik Buzdolabınızın dondurucu kısmında hızlı dondurma yapmak istiyorsanız eğer gıdaları dondurucuya koymadan 24 saat önce sıcaklık ayarını karlama konumuna getirmeniz gerekmektedir.

Seçenek 2: Diğer bazı modellerde, alarmı sıfırlamak / kapatmak için yapmanız gereken tek şey, buzdolabınızın kontrol panelindeki alarm tarafından tetiklenen mesajı onaylamaktır.

Soğutma sorunu en önemli sorunlardan biri olup yiyeceklerin bozulmasına neden olan bir arızadır. Filtreler tıkanmış olabilir. Buzdolabının kapağı tam kapanmıyordur. Sıcaklı ayarı doğru yapılmamıştır. Ya da Bosch buzdolabı anakart arızası sözkonusudur.

Buzdolabının derece ayarı bozuldu. Kaç defa servisi aramamıza rağAdult males olumlu yanıt alamadık üstelik ücret talep ettiler. Alalı bir yıl olmasına rağAdult males

Murat Tanır1 yıl önce Buzdolabı ayarı bozuldu ve derin dondurucu soğutmuyor ama buzdolabı çalışıyor ne yapmam gerek

Termal anahtar kırılmış, bir soğutucu akışkan kaçağı veya tıkalı bir kılcal boru olabilir. En zor şey elektronik modülün bozulmasıdır. Bosch buzdolabınızda herhangi bir arıza belirtisi fark ettiniz mi? Onarımı kendiniz yapamaz mısınız? Ardından servis merkezine başvurun.

Bu çerezler kullanıcının kimliğini tespit edecek bilgileri toplamamaktadır. Websitedeki ziyaretçilerin siteyi nasıl kullandığı; örneğin hangi sayfayı en çok ziyaret ettiği, hata alıp almadığı hakkında bilgi toplamaktadır.

Isı derecesini +two ile +eight derece arasında ayar yapabilirsiniz. Soğutucu yerinde istediğiniz ısı ayarını ayarlayıncaya kadar soğutucu bölmesine ait alan ayar tuşuna seven kez arka arkaya basmalısınız. En son ayarlanmış olan ısı buzdolabınızın hafızasına kaydedilmiş olacaktır.

İklimlendirme Belki birinin işine yarar satılık elektronik bileşenler Başlatan kollektif99

Internet sayfamızda ve duyurularımızda ismi geçen Bosch markasının özel servisi olarak hizmet sağlıyoruz.

Merhabalar, bu yazıda Bosch marka buzdolabı sahipleri için soğutma ayarları hakkında bilgi paylaşacağız. Bildiğiniz gibi yazın ve kışın soğutucu bölmenin derece ayarı farklı olmak zorunda.

Merhaba Bosch buzdolabımızın dijital ekranında ışıkları yanıyor gayet ordinary ama ısı derecelerinin olduğu kısımda yazılar yanmıyor alt kısımda bulunan eco vacation lock ibarelerinin olduğu kısım aktif bunun sebebi nedir bosch buzdolabı ayarları nasıl düzeltebiliriz

Bosch KGN76AIF0N model buzdolabım var. 2020 Nisan ayında almıştım. Sorun yaşamamak için güya kaliteli buzdolabı alıyorum ama iki kurban bayramıdır rezillik yaşıyorum.

Benimde aynı marka buz dolabım var elektrik gidince ayar bozuldu sol tarafta AL yazıyor alarm galiba. Soğutması durdu tekrar -19 derece yapıyorum yine AL oluyo lütfen lawnımcı olun < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > 0

Buzdolabı soğukluk değerleri ne anlama geliyor aşağıdaki videom aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Report this page